logo
Tło oferta

BIO

“Rozwijanie samego siebie to najcenniejszy skarb, dzięki któremu żyjemy w zgodzie sami ze sobą”. - Dariusz Jamro

Obrazek oferta

Cześć! Mam na imię Dariusz, jeśli chcesz trenować efektywnie, jednocześnie przy tym, wspierać ideę świadomego biegania w Polsce to trafiłeś we właściwe miejsce.

Pomogę Ci w osiągnięciu Twoich zaplanowanych celów, dostarczając konkretnych narzędzi z zakresu szeroko pojętego treningu biegowego. Korzystając z tej strony pomagasz mi tworzyć najbardziej wartościowy BLOG z wiedzą dla biegaczy.

Od kiedy pamiętam, zawsze chciałem pracować z ludźmi i im pomagać, dążyłem do jednego – aby pokazywać jak ważna w życiu jest pasja. Zajmuje się trenowaniem oraz przygotowaniem motorycznym biegaczy. Jestem instruktorem sportu, nauczycielem akademickim, prowadzę zajęcia z wychowania fizycznego na uczelni wyższej. 

Uwierz ! Osiąganie sportowych marzeń to kwestia mądrego i wytrwałego treningu dopasowanego indywidualnie do każdego z nas.

Moją wizją jest dostarczanie ludziom narzędzi z zakresu STRIDE Running Method (SRM) – autorskiego systemu treningowego, który łączy trening biegowy z przygotowaniem motorycznym, prewencją kontuzji oraz doskonaleniem techniki biegu. 

Każdą wolną chwilę poświęcam na rozwój oraz dążenie do realizacji swoich marzeń sportowych oraz zawodowych. Jestem również biegaczem amatorem z wieloma sukcesami w biegach ulicznych. Biegi długie trenuje od ponad 7 lat. Moim najbliższym celem sportowym jest przebiec 5 km poniżej 16 minut oraz 10 km poniżej 34 minut. 

2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Polityka prywatności